Kraśnik

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 445 000 PLN
Powierzchnia
1 418 m2
Piętro
Parter

Przedmiot oferty stanowi obiekt PSS w Kraśniku przy ul. Kościuszki. Na terenie o powierzchni 4418m2 znajdują się dwa budynki 

1. Budynek biurowy/ handlowo usługowy o powierzchni użytkowej 898m2 ( w tym 177m2 piwnicy) 
Powierzchnia zabudowy to 459m2. 

2. Budynek warsztatowy/ usługowy o powierzchni użytkowej 520m2. Powierzchnia zabudowy to 303m2. 


Działka posiada kształt prostokąta oraz jest ogrodzona siatka, posiada place utwardzone elementami betonowymi, dzięki czemu zyskujemy możliwość prakingu o powierzchni 500m2. 

Działka przeznaczona na planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe Wielorodzinne. Wyznacza się tereny usług "U" z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod usługi komercyjne handlu (w tym stacje plaiw), oraz pod usługi publiczne oraz inne usługi publiczne i komercyjne.

Zapraszam do kontaktu 
Jacek Sawulski, Doradca ds. Nieruchomości
 tel.605 455 035, 
 e - mail : j.sawulski.loft.nieruchomosci@gmail.com

  • Światłowód: Tak

Loft Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Loft Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Loft Nieruchomości z siedzibą przy Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres loft.nieruchomosci.lublin@gmail.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu