Malinowszczyzna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
385 000 PLN
Powierzchnia
2,72 Ha

Ofertę sprzedaży stanowią dwie działki położone w malowniczo położonej lokalizacji, miejscowość Malinowszczyzna. Działki obecnie są zalesione. Położone w pierwszej linii zabudowy, dojazd do działek drogą asfaltową. 
Przez całą posesję wykarczowana droga. 

Pierwsza działka od drogi jest w części (ok. 25a) działką zagrodową, umożliwia to wybudowanie pięknej posiadłości w bliskim sąsiedztwie lasu. Dając poczucie spokoju, intymności oraz możliwości obcowania z naturą. 
Las na działkach ma ok. 60 lat. W głównej mierze składa się z sosen, dębów, grabów. Dodatkowym atutem są dwie piękne potężne lipy. 

Działka położona jest w sąsiedztwie zabudowań, jednak  las, który obecnie się na niej mieści umożliwia takie zagospodarowania przestrzeni, że nie będą one widoczne.

Ogólna powierzchnia działek to 2.72ha 
szerokość ok 34m 

Dostępne media: Gaz, prąd

Cena za obie: 385000 zł 

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu!
Widz Weronika 
509702794 
Loft Nieruchomości


  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Loft Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Loft Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Loft Nieruchomości z siedzibą przy Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres loft.nieruchomosci.lublin@gmail.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu