Nałęczów, Bochotnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
400 000 PLN
Powierzchnia
1 133 m2

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub usługową o powierzchni 1133m2 w miejscowości Bochotnica oddalonej zaledwie 5 min od centrum miasta Nałęczów.

Działka w kształcie trapezu o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, wymiary 40,5mx30m

Dostępne media:
-wodociąg miejski
-gaz
-prąd
-kanalizacja miejska
- światłowód

Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfalowej , trasa Lublin-Nałęczów
Miłośnicy bliskiego kontaktu z naturą z pewnością docenią lokalizację tej nieruchomości. Znajduje się ona bowiem zaledwie 2 min od Uzdrowiska w Nałęczowie i 5 min od Wąwozów Nałęczowskich.
Doskonałe miejsce do wycieczek rowerowych ,spacerów.
Najbliższej okolicy znajdziemy: sklep wielobranżowy 160m, kościół 300m,szkoła 600m ,przedszkole-700m oraz liczne punkty gastronomiczne oraz usługowe.Możliwość budowy obiektów usługowych takich jak hotel, restauracja stwarza ogromny potencjał inwestycyjny.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację
Beata matros-Piech
502 255 792
Loft Nieruchomości

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Bar, Kościół, Rzeka, Szkoła, Przedszkole, Plac zabaw, Sklep, Restauracja, Przychodnia lekarska, Basen, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Loft Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Loft Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Loft Nieruchomości z siedzibą przy Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres loft.nieruchomosci.lublin@gmail.com… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu